Pozvánka: Představujeme novinky pro simulace a analýzy

S novou verzí SOLIDWORKSu 2022 připravila společnost Dassault Systemes on-line prezentaci v českém jazyce, ve které představí novinky a vylepšení na názorných příkladech. Bezplatná elektronická registrace již běží.

Výhody simulací spočívají v ověření funkčních vlastností modelů před jejich výrobou. Pro simulace a analýzy se využívají produkty SOLIDWORKS Simulation (FEM analýzy), SOLIDWORKS Flow (analýzy proudění) a SOLIDWORKS Plastics (analýzy vstřikování plastů). Novinky uvedené ve verzi SOLIDWORKS 2022 předvede Miloš Hrazdíra na názorných příkladech tak, aby přehled získali i ti, kteří dosud simulace nepoužívají.

On-line prezentace se uskuteční v pátek 25. února 2022 od 10 hodin. Registrovat se můžete prostřednictvím elektronického formuláře.

Webinář v češtině bude nově vysílán pomocí technologie Zoom. V úvodu krátce zmíníme možnosti a ovládání, ačkoli se od předchozí aplikace GoToWebinar nijak zásadně neliší.

Pokud vás obsah webináře zaujal, a víte, že se v uvedeném termínu nebudete moci zúčastnit, přesto se zaregistrujte. Po odvysílání webináře automaticky obdržíte e-mail s odkazem na záznam a použité materiály.

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama