Téma: Aktivace Draft Sight - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

6. 6. 2018 v 15:01

Odpověď na: Aktivace Draft Sight #73341

methaes
Účastník
17 příspěvků

Takže jsem to odinstaloval s pomocí doporučeného programu Revo včetně všech odkazů a nainstaloval verzi 2018 SP2 X64 a dělá to stále to stejné… 🙁 Máme v práci nové ajťáky, tak tam asi něco po… nebo co -> zeptám se a snad chybu najdeme…

Děkuji ale všem za snahu…

6. 6. 2018 v 15:07

Odpověď na: Aktivace Draft Sight #73342

radecek.ik
Moderátor
433 příspěvků

zkuste ještě tohle https://draftsight-forum.cz/

6. 6. 2018 v 15:19

Odpověď na: Aktivace Draft Sight #73343

radecek.ik
Moderátor
433 příspěvků

mě to funguje takto: odinstaloval jsem verzi 2018 SP0, pak instaloval SP2 -> spustil *.exe instalační soubor jako správce, nainstaloval, spustil, aktivoval a do minuty přišel aktivační mail.

6. 6. 2018 v 15:28

Odpověď na: Aktivace Draft Sight #73344

methaes
Účastník
17 příspěvků

Zkusil jsem dle odkazu https://draftsight-forum.cz/viewtopic.php?f=19&t=2012 vše a stejně nic, tak už fakt nevím…

Používám firefox, tak jsem tam přidal tu vyjímku a nic…

Když jsem to dal instalovat, tak se mě to zeptalo na admin, protože klasický účet mám pod doménou -> přece nemůže být rozdíl zda to spustím jako admin, či mě to o admina(kterého mám lokálního) požádá před instalací ne?

8. 6. 2018 v 14:14

Odpověď na: Aktivace Draft Sight #73345

tonemas
Účastník
36 příspěvků

Zdravím.

Taky jsem měl problém s aktivací.

Stačilo spustit Draft jako správce a aktivace najednou proběhla.

8. 6. 2018 v 14:21

Odpověď na: Aktivace Draft Sight #73346

methaes
Účastník
17 příspěvků

To už mi tady radili a zkusil jsem to a nic… nastavil jsem přímo spustit jako správce v záložce kombatibilita, protože účet co používám je pod doménou, avšak bez úspěchu… 🙁 Když to tak spočítám, tak jsem to aktivoval už asi 20x avšak pouze na jedno spuštění, jak jsem psal…

Tož nevím jestli při každé potřebě spuštění to mám tak aktivovat? 😀

9. 6. 2018 v 8:24

Odpověď na: Aktivace Draft Sight #73347

Tomáš
Účastník
157 příspěvků

Asi je to blbost, ale zkus toto. Připoj se na net na nejake jiné síti a proveď aktivaci.

Já jsem altivaci delal taky snad 20x než se podařilo 😁

12. 6. 2018 v 8:07

Odpověď na: Aktivace Draft Sight #73348

methaes
Účastník
17 příspěvků

Huráááá už to mám… tak jsem se dle tvé rady připojil na rychlou wifi síť a aktivační email jsem spustil pro jistotu 2x při vyskočení toho okna, jak dokončit aktivaci a normálně to běží a to dokonce i po restartu PC, takže paráda -> vypadá to, že kabelová síť, která je tu pomalá, dělala problém -> to bych fakt nečekal, že to bude taková blbost… 🙂

30. 12. 2018 v 17:24

Odpověď na: Aktivace Draft Sight #74962

Robert Pejša
Účastník
1 příspěvek

Zdravím,

dnes jsem měl také problém s registrací, hlavní je mít koncovku .cz

Ať už seznam, centrum něco. Na gmail.com mi to nešlo.

Takže pokud se registrujete v České republice, chce to koncovku .cz

S pozdravem

Bobika

2. 1. 2019 v 10:19

Odpověď na: Aktivace Draft Sight #74981

methaes
Účastník
17 příspěvků

Zdravím,

koncovku mailu jsem cz měl -> jak jsem psal, tak to byl problém rychlosti internetu, poněvadž nedávno jsem musel znovu aktivovat (máme už mnohem rychlejší internet) a vše proběhlo naprosto bez problémů… 😉

2. 1. 2019 v 10:43

Odpověď na: Aktivace Draft Sight #74982

Jarda Dejmek
Účastník
345 příspěvků

ano, s koncovkou to asi nemá co dělat. To byla první věc, co jsem zkoušel – pracovní mail mám na gmail.com, soukromej na seznam.cz a je to uplně fuk. A nakonec se to povedlo aktivovat právě na gmail

Odpověď na téma

Reklama

Reklama