Téma: Dávkový tisk - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

10. 3. 2009 v 22:02

Dávkový tisk #51550

MAD_BOXs
Účastník
88 příspěvků

Je možné tisknout sadu výkresů, které mám otevřené – příklad – dám si otevřít najednou 20 výkresů – to jde a tuto sadu poslat na tiskárnu, abych nemusel oklikávat jednotlivě každý výkres? Dnes jsem potřeboval vytisknout starý projekt, asi 80ks výkresů a to teda jsem si užil.

11. 3. 2009 v 7:28

Re:Re: Dávkový tisk #52832

Roman Spacek
Účastník
45 příspěvků

zdravím,
tomuto by moh pomoci plánovač úloh solidworks (nástroje sw). tam lze označit jednotlivé výkresy ve složce nebo celou složku a tisknout hromadně. Bohužel se mi zatím nedaří tisknout např. pouze první stránku z výkresu (vždy mám jako druhou záložku výkresu rozvinutý tvar dílu) a tiskne mi to i ten rozvin.tj při tisku 100výkresů z projektu dalších 100 můžu vyhodit… 🙁

11. 3. 2009 v 8:29

Re:Re: Dávkový tisk #52833

toust
Účastník
92 příspěvků

nebo označit výkresy v průzkumníku a pod pravou myší je tisk. SW výkresy po jednom sám otevře a vytiskne. nezkoušel sem to ale na nějakém větším množství. nastavit tisk jen první stránky tam ale taky nejde.

31. 3. 2009 v 6:53

Re:Re: Dávkový tisk #52834

Mildo
Účastník
126 příspěvků

V minulej práci sme to „akože tlačili do súboru“ .tiff. Tieto naše výstupy potom hromadne tlačili v archíve na nejakej inteligentnej mašine so 4-mi rolkami komplet ako dávku z adresára. Tieto výkresy sa vrátili konštrukcii na podpis a podpísané-schválené šli do archívu: Originál na scan (archivácia digi a tlač kópií) a poskladaný, klasicky založiť do police projektu. No a potom sa tie kópie z elektronickej formy dejú mimo teba… Toľko taká skúsenosť.

Odpověď na téma

Reklama

Reklama