Klasické zobrazení

Dell Latitude 5511 – má to cenu?

Úvod Obsah fóra SolidWorks Hardware Dell Latitude 5511 – má to cenu?

Toto fórum obsahuje 4 odpovědi a 3 diskutujících a naposledy bylo upraveno uživatelem Ales před 25.3.2021 15:40.

• Autor
    Citovat #80747
    Ales
    Účastník
    239 příspěvků

Rozbil se mi pracovní počítač, tak mám Solidworks 2012 dočasně na Dell Latitude 5511, 16 GB RAM, Intel UHD Graphics. Všechny aplikace mi běhají krásně rychle, pohrával jsem si s myšlenkou že ten počítač nebudu ani opravovat a nechám si jen noťas, ale Solidworks mi tam bohužel běží nápadně pomalu. Má cenu se tím zabývat a hledat řešení, nebo to mám rovnou vzdát a vrátit se k tomu stolnímu (vlastně podstolnímu) počítači? Máte prosím někdo zkušenost?

Citovat #80748
    radecek.ikProfile photo of radecek.ik
    Moderátor
    268 příspěvků

ahoj, má to jen integrovanou grafiku UHD? to by mohl být ten problém s výkonností. případně zkus v biosu vypnout Hyper Threading na procesoru

Citovat #80753
    Ales
    Účastník
    239 příspěvků

Dík, zkusil jsem, hyperthreading bez viditelného vlivu. Holt UHD není Nvidia 🙂 Což je škoda, má to 5.1 GHz procesor a docela rychlý SSD, ale ta grafika zjevně dělá hodně 🙂

Citovat #81148
    SteakerProfile photo of Martin Margold
    Účastník
    1 příspěvků

Ahoj, za sebe doporučím HP Zbook fury 17 G7. Jen pro zajímavost kdyby jste se koukal po něčem jiném. https://www.czc.cz/hp-zbook-fury-17-g7-seda_5/299543/produkt

Citovat #81173
    Ales
    Účastník
    239 příspěvků

Díky, podívám se na to

Zobrazeno: 1 až 5 (z 5 celkem)

Odpověď na: Dell Latitude 5511 – má to cenu?

Přidávat témata do fóra mohou pouze přihlášení uživatelé.

Chcele-li přidat nové téma, nebo se zaregistrujte.