Klasické zobrazení

Nejde přejmenovat soubor v průzkumníku

Úvod Obsah fóra SolidWorks Ostatní Nejde přejmenovat soubor v průzkumn...

Toto fórum obsahuje 2 odpovědi a 2 diskutujících a naposledy bylo upraveno uživatelem tonemas před 15.3.2021 21:11.

• Autor
    Citovat #81142
    tonemas
    Účastník
    34 příspěvků

Dobrý den.

Od verze 2021 mám následně popsaný  problém.

když si dám Soubor -> Otevřít, otevře se mi samozřejmě průzkumník souborů přímo v SolidWorksu. Velmi často jsem kopíroval a přejmenovával soubory přímo v tomto prostředí. Nyní ale když kliknu na jakýkoli díl, chvilku počkám a kliknu znovu aby se mi zeditoval název souboru, přepíšu název a když dám Enter, napíše mi to chybu, viz screen.

Když zavřu průzkumník v SolidWorksu a otevřu si Windowsáckej, v něm přejmenování tímto způsobem jde.

Zvláštní je, že v průzkumníku v SolidWorksu to neprojde ani přes ten nástroj, který umí přejmenování, přesunutí souborů, Pack and Go, Nahradit a podobně – pr. tl. myši na soubor -> SOLIDWORKS -> Přejmenovat…

Problém mám na stolním PC i na notebooku.

Poradí někdo?

Ne, díl nemám zrovna otevřený při pokusu o přejmenování… 🙂

Přílohy
    1. screen.jpg (45 kB)
    • Toto téma bylo upraveno 13. 3. 2021 v 09:06 uživatelem Profile photo of tonemastonemas.
    Nejde přejmenovat soubor v průzkumn...
    Citovat #81145
    radecek.ikProfile photo of radecek.ik
    Moderátor
    261 příspěvků

ahoj, nám to dělá taky, je to chyba, opraveno to bude ve verzi 2022, možná i v 2021 SP5

Nejde přejmenovat soubor v průzkumn...
    Citovat #81146
    tonemas
    Účastník
    34 příspěvků

To jsem sice úplně slyšet nechtěl, ale takovej už je život.

Děkuji za odpověď..

• Tato odpověď byla upravena 15.3.2021 21:14 uživatelem Profile photo of tonemastonemas.
Zobrazeno: 1 až 3 (z 3 celkem)

Odpověď na: Nejde přejmenovat soubor v průzkumn...

Přidávat témata do fóra mohou pouze přihlášení uživatelé.

Chcele-li přidat nové téma, nebo se zaregistrujte.