Téma: Nelze sešít listy! - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

28. 12. 2014 v 21:54

Nelze sešít listy! #52446

filgang
Člen
4 příspěvky

Zdravím pánové,
mám stejný problém při tvorbě formy na který tu jsou už dvě témata, ale nenašel jsem nějakou radu co s tím.
Při tvorbě jsem postupoval podle návodu, vše fungovalo, jen na konci při vytvoření formy to napíše „nelze sešít listy“. Mohl by mi prosím s tím někdo poradit ? Děkuji za vaše rady.

9. 1. 2015 v 11:36

Re:Re: Nelze sešít listy! #55819

tonemas
Účastník
36 příspěvků

S formama mám dost zkušeností.
Pošlete model, třeba něco vymyslíme.

9. 1. 2015 v 14:48

Re:Re: Nelze sešít listy! #55820

filgang
Člen
4 příspěvky

Dobrý den, přikládám model a obrázek , vysvětlení jsem vám poslal zprávou. Děkuji

12. 1. 2015 v 12:17

Re:Re: Nelze sešít listy! #55821

toust
Účastník
92 příspěvků

V místě kde jsou oba hraniční povrchy u sebe se překrývají. Zhruba o 0,05, je třeba si to vyzoomovat.

12. 1. 2015 v 15:08

Re:Re: Nelze sešít listy! #55822

filgang
Člen
4 příspěvky

Děkuji, zkusim to opravit, problém s „Nelze sešit listy“ jsem vyřešil, ted se vyskytnul problém s přidáním tloušťky pro označené části na obrazku a nejde vytvořit dělící křivku, napíše to , že křivka je vytvořena ale forma nepujde rozdělit na jádro,dutinu atd. ☺

19. 1. 2015 v 17:02

Re:Re: Nelze sešít listy! #55823

tonemas
Účastník
36 příspěvků

@filgang wrote:

Zdravím pánové,
mám stejný problém při tvorbě formy na který tu jsou už dvě témata, ale nenašel jsem nějakou radu co s tím.
Při tvorbě jsem postupoval podle návodu, vše fungovalo, jen na konci při vytvoření formy to napíše „nelze sešít listy“. Mohl by mi prosím s tím někdo poradit ? Děkuji za vaše rady.

Konečně jsem se k tomu dostal.
Stručný popis máte ve zprávě. Model zde.

Odpověď na téma

Reklama

Reklama