Téma: Neviditelný díl – bug nejspíše - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

14. 12. 2021 v 8:54

Neviditelný díl – bug nejspíše #82130

jj
Účastník
1 příspěvek

Čaute komunito, měl bych dotaz jak vyřešit problém neviditelného dílu? V příloze přikládám foto o co se jedna. Všechny díly které otevřu jsou neviditelné z neznámeho důvodu, (díl není skrytý, potlačen ani není změněná průhlednost). Jelikož přesouvám soubory mezi mým domácím PC a školním, tak mě napadlo že je problém verzí (že by soubory nekomunikovaly s jinou verzí), ale obě verze jsou stejné (Solidworks 2021). Nevíte co s tím? Nerad bych předělával celou maturitní práci 🙁

 

Na 1 fotce jsem označil díl, aby jste viděly alespoň hrany. Na 2 je „prázdný“, ale přitom tam je hotový díl

14. 12. 2021 v 15:28

Odpověď na: Neviditelný díl – bug nejspíše #82133

Tomes
Moderátor
85 příspěvků

Ahoj,

zkus vypnout Vylepšený grafický výkon (Nástroje -> Možnosti -> Možnosti systému -> Výkon), restartovat SolidWorks a chování otestovat. Je tam nějaký rozdíl?

Případně spusť SolidWorks RX (Start -> Nástroje SolidWorks) a vyber volbu Kliknutím zde spusťte SOLIDWORKS v režimu Software OpenGL (viz screen). Zobrazí se model v pořádku? Pokud ano, tak by byl problém s velkou pravděpodobností v ovladači grafické karty a bylo by potřeba nainstalovat novější ovladač.

Pokud nic z toho nezabralo, můžeš přiložit nějaký díl na otestování?

Přílohy

17. 2. 2022 v 15:36

Odpověď na: Neviditelný díl – bug nejspíše #82403

RadasCZE
Účastník
16 příspěvků

Ahoj,

Také jsem měl problém s viditelností dílu při otevírání IGES, Vypnutí „Vylepšený grafický výkon“ se díl zobrazuje.

Díky

Odpověď na téma

Reklama

Reklama