Téma: Obnovení Název součásti - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

29. 4. 2013 v 9:01

Obnovení Název součásti #52211

BaboonCZ
Účastník
9 příspěvků

Dobrý den,

mám takový problém. Pro normalizované díly používám TDS technik. Mám nastaveno, že v kusovníku bude u čísla výkresu prázdné pole (nastaveno %BLANK%) Jenže když pak chci třeba z nějakého mormalizovaného dílu udělat díl pod číslem výkresu, tak se v kusovníku neobjeví. Stále tam zůstává nastaveno prázdné pole a já netuším jak obnovit to aby se ukazovalo číslo výkresu (dílu).

Přikládám ukázku kdy to jde a kdy ne.

[attachment=1:2ixr6v5d]blabla.SLDPRT[/attachment:2ixr6v5d]
[attachment=0:2ixr6v5d]blabla1.SLDPRT[/attachment:2ixr6v5d]

Děkuji

SW2012 + TDS 16.2

29. 4. 2013 v 11:35

Re:Re: Obnovení Název součásti #55120

.rf.
Účastník
423 příspěvků

Vaše soubory neotevřu, mám nižší verzi.
Napadá mě několik možností:
a) Do jaké vlastnosti vyplňujete číslo výkresu, je to uživatelsky definovaná vlastnost nebo předdefinovaná SolidWorksem. Máte shodné názvy vlastností u běžného dílu i u dílu s TDS, včetně háčků a čárek.
b) Nemáte v díle více konfigurací a vlastnosti, které jsou závislé na konfiguraci.
c) Nemáte ve vlastnosti vyplněnou mezeru, která se tváří jen jako prázdná vlastnost.

29. 4. 2013 v 12:02

Re:Re: Obnovení Název součásti #55121

BaboonCZ
Účastník
9 příspěvků

a) je to vlastnost interní „číslo dílu“ název souboru = číslo součásti a číslo výkresu
b) ne
c) no pokud tak učiním přepsáním v kusovníku tak je v podstatě efekt stejný. Jakmile dám místo čísla dílu mezeru už tam původní hodnotu automaticky nedostanu…

někdy se to hodí, když mám díly nakupované co si modeluji sám, tak tam prostě ten díl už tu vlastnost nadále nemá…

Děkuji za zájem…

Odpověď na téma

Reklama

Reklama