Klasické zobrazení

PDM načítání

Toto fórum obsahuje 3 odpovědi a 2 diskutujících a naposledy bylo upraveno uživatelem john před 4.7.2019 14:14.

 • Autor
  příspěvky
 • PDM načítání
  Citovat #76879
  Heatly
  Účastník
  4 příspěvků

  Dobrý den. V naší firmě používáme PDM. Teď jsem dostal nový počítač a nastal malý problém. Stejný účet a licence, ale 3D a výkresy které jsem měl načtené u sebe na starším počítači, tak v novém neotevřu. Lze z PDM vyjet nějaký seznam dílů, sestav a výkresu které mám načtené na starém počítači? Zatím starý počítač mám u sebe a lze data zachránit a načíst. V PDM máme tisíce dílů a výkresů a ne všechny které jsem otevřel a stáhl k sobě tak jsem je zpět načetl. Lze dohledat?

  PDM načítání
  Citovat #76919
  john
  Účastník
  2 příspěvků

  Dobrý den. Pokud používáte PDM Professional nebo Standard, co myslíte tím, že je neotevřete? Pokud jste je na starém PC odevzdal, tak si myslím, že není důvod, aby nešly soubory jinde otevřít. A pokud zpětným načtením myslíte odevzdání, tak je tedy nejdřív musíte na starém pc odevzdat. Vyhledat neodevzdané soubory je možné z vyhledávací karty.

  PDM načítání
  Citovat #76920
  Heatly
  Účastník
  4 příspěvků

  Dobrý den. Ano přesně to jsem měl na mysli. Odevzdat ty které na starém počítači nebyly odevzdané. Můžu požádat o radu jak k tomu použít vyhledávací kartu?

  PDM načítání
  Citovat #76921
  john
  Účastník
  2 příspěvků

  Záleží jak moc máte upravené vyhledávací karty oproti výchozím, ale počítám, že někde na vyhledávací kartě byste mohl mít zatržítko vyhledat Vyzvednuté, a také zatržítko vyhledat Odevzdané – to samozřejmě nezatrhávat a poté zvolit že chcete vyhledat soubory vyzvednuté Vámi – my to máme jako výběr ze seznamu uživatelů.

Zobrazeno: 1 až 4 (z 4 celkem)

Odpověď na: PDM načítání

Přidávat témata do fóra mohou pouze přihlášení uživatelé.

Chcele-li přidat nové téma, nebo se zaregistrujte.