Téma: PDM Works 2009 + ServicePack 1.0 - MůjSolidworks.cz
Autor
Příspěvky
9. 1. 2009 v 17:47
PDM Works 2009 + ServicePack 1.0 #51499
Korinek Vlastimil
Účastník
7 příspěvků
Dobrý den,
chci Vás upozornit na nefunkčnost PDMWorksu 2009 v čisté instalaci bez SP1. V SP 0.0 (bez záplaty) funguje vyzvedávání dokumentů z úschovny buďto zvláštně nebo vůbec. Většinu dokumentace mi nešlo vůbec vyzvednout. Je proto nutné instalovat service pack na Solidworks Explorer, poté problémy zmizí.
Odpověď na téma
Nejnovější články
-
O školy v SolidVision pečuje nová EDU manažerka Martina Vrbová -
SolidVision zve zástupce škol na tradiční EDU konferenci -
Zúčastněte se největší české události o 3D tisku -
Model Mania 2024: Změna návrhu #2 -
Model Mania 2024: Změna návrhu #1 -
Model Mania 2024: Postup modelování #3 -
Postup modelování příruby #5 -
Postup modelování příruby #4 -
Model Mania 2024: Postup modelování #2 -
Postup modelování příruby #3

Přidávat odpovědi k tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.
Chcete-li napsat odpověď, přihlaste se nebo se zaregistrujte.