Klasické zobrazení

Výkres + kusovník – propojení.

Úvod Obsah fóra SolidWorks Výkres Výkres + kusovník – propojení.

Toto fórum obsahuje 1 odpověď a 2 diskutujících a naposledy bylo upraveno uživatelem Tomes Profile photo of Tomáš Lehar před 8.1.2021 07:26.

• Autor
    Citovat #80739
    Jindrah
    Účastník
    3 příspěvků

Dobrý den,

Šlo by nějak propojit hodnoty ve výkresu v razítku s kusovníkem, aby se tam automaticky objevily. Dám příklad : 

Ve výkrese mám razítko, kde ručně vyplňuji číslo výkresu. Jedná se o klasické textové pole.

A pak mám výkres sestavy dílů, kde mám kusovník, kde je sloupeček s čísly výkresů a musím je tam ručně doplňovat. Lze nějak udělat, aby se v kolonce číslo výkresu v kusovníku automaticky vyplňovalo na základě hodnoty z výkresu?

Výkres + kusovník – propojení.
    Citovat #80740
    TomesProfile photo of Tomáš Lehar
    Účastník
    8 příspěvků

Ahoj,

doporučil bych používat uživatelskou vlastnost, do které si zadáš číslo výkresu. Tato uživatelská vlastnost potom lze automaticky použít jak v razítku výkresu, tak kusovníku.

Více informací se můžeš dozvědět v tomto článku: https://www.mujsolidworks.cz/jak-vytvorit-a-ulozit-vlastni-format-listu/

• Tato odpověď byla upravena 8.1.2021 07:26 uživatelem Profile photo of Tomáš LeharTomes.
    • Tato odpověď byla upravena 8.1.2021 07:27 uživatelem Profile photo of Tomáš LeharTomes.
Zobrazeno: 1 až 2 (z 2 celkem)

Odpověď na: Výkres + kusovník – propojení.

Přidávat témata do fóra mohou pouze přihlášení uživatelé.

Chcele-li přidat nové téma, nebo se zaregistrujte.