Téma: Zmena textúry zvarov - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

29. 4. 2022 v 15:01

Zmena textúry zvarov #82914

Matus Blstak
Účastník
2 příspěvky

Zdravím páni

mám otázku

v práci robíme zváracie postupy jednoducho obrázkovo (blbuvzdorne) v SW. Zaujímalo by ma či vie niekto ako alebo či sa vôbec dá zmenit tá textúra po tom ako použijem „Weld bead“. Potrebujem aby zvary boli viditelnejšie  napríklad červenou farbou.Prešiel som hádam každé možné nadstavenie, ale nenašiel som nič.

Hľadali sme rôzne lepšie programy na zváracie postupy ale finančne to samozrejme neprešlo. Vie mi niekto poradiť?

Ďakujem

Přílohy

2. 5. 2022 v 10:27

Odpověď na: Zmena textúry zvarov #82918

radecek.ik
Moderátor
440 příspěvků

ahoj,

tato textura nelze změnit. jediný postup je vybrat plochu svaru a vložit jiný vzhled na tuto plochu, ve velkém svařenci je to pracné.

5. 5. 2022 v 11:18

Odpověď na: Zmena textúry zvarov #82954

Matus Blstak
Účastník
2 příspěvky

ahoj, tato textura nelze změnit. jediný postup je vybrat plochu svaru a vložit jiný vzhled na tuto plochu, ve velkém svařenci je to pracné.

No mne na tu plochu zvaru keď kliknem nejde dať inakší vzhľad. Myslím tým istým štýlom ako keď meníš farbu plechov.  Práveže žiadnu takú možnosť tam nemám. Preto som myslel že to nejde zmeniť .

6. 5. 2022 v 9:46

Odpověď na: Zmena textúry zvarov #82956

radecek.ik
Moderátor
440 příspěvků

máš pravdu, beru zpět, svar je jen grafické zobrazení a nelze s tím nic udělat, ani ve znalostní databázi SWx jsem nenašel řešení

Odpověď na téma

Reklama

Reklama