Nabídka práce – akviziční obchodník pro SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE

Společnost Cloudron do svého kolektivu hledá obchodního konzultanta s obecnou znalostí 3D CAD softwaru.

Jsme mladý a dynamický tým ve společnosti cloudron s.r.o., která je certifikovaným partnerem francouzské softwarové společnosti Dassault Systèmes. Nabízíme portfolio moderních řešení SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE – platformy zaměřené na vývoj produktů. Pokud jste nadšený do nových technologií a procesu digitalizace, hledáme právě vás.

Požadavky:

  • VŠ nebo SŠ s maturitou, vítání jsou však i studenti a absolventi
  • výhodou je obecná znalost CAD softwaru, PLM systému a předvýrobních procesů v technologických společnostech
  • komunikativnost, samostatnost, reprezentativní vystupování
  • předchozí zkušenosti s obchodní činností a prezentováním jsou vítány
  • angličtina úroveň B2
  • ochota se učit nové věci
  • ochota cestovat
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • rozvíjet obchodní příležitosti na českém trhu
  • aktivně vyhledávat nové příležitosti
  • analyzovat trh a konkurenci
  • starat se o své portfolio zákazníků
  • podílet se na marketingové a obchodní strategii společnosti
  • rozvíjet úroveň digitalizace českých technologických společností, a to především díky portofoliu Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE
  • účast na konferencích, akcích
  • vést obchodní jednání u stávajících, tak i eventuálních zákazníků s obchodním cyklem i několika měsíců
  • jezdit na pracovní cesty
  • reportovat činnost

Co nabízíme:

  • práce na HPP, možno i na částečný úvazek
  • home office
  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená 4 týdny
  • mladý dynamický tým
  • teambuildingy a firemní akce
  • mobilní telefon, pracovní tarif, počítač
  • školení a kurzy od Dassault Systèmes

Platové podmínky dle dohody.

Kontakt:

Michal Navrátil
+420 737 011 703
cloudron@cloudron.cz

Tento článek je placenou inzercí společnosti Cloudron s.r.o. Ilustrační obrázek: Canva.com.

Komentáře k článku (0)