Jak zefektivnit procesy v podniku

Aktualizováno: přidán odkaz na záznam webináře. Asi každý chce dosáhnout co nejlepších výsledků při vynaložení co nejmenšího úsilí. Jednou z cest k tomuto výsledku je omezení zbytečných, neproduktivních aktivit a eliminace chyb. Tým společnosti SolidVision připravil webinář, na kterém ukázal některé z možných cest k tomuto cíli.

Firmy se snaží dodávat na trh co nejlepší výrobky a služby, aby jejich prodejem zajistily svým majitelům i zaměstnancům co nejzajímavější příjem. Přitom musí zdolávat mnohá technická, legislativní, administrativní a další úskalí. Aby se s nimi vyrovnali, využívají řadu nástrojů – technických, organizačních, softwarových. Často se ale naráží na nesourodost a neprovázanost používaných nástrojů a postupů, a vznikají tak úzká hrdla, která komplikují dosahování požadovaných cílů.

Řešením řady potíží firem je provázání podnikových procesů, vytváření jednotné datové základny, automatizace činností, podpora rozhodování.

Záznam webináře s řadou námětů a příkladů na zlepšení efektivity v podniku, který proběhl živě v úterý 14.3., si nyní můžete bezplatně přehrát po jednoduché registraci zde.

 

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama