Novinky v SOLIDWORKS 2022-23 pro vzdělávací instituce

Drazí vzdělavatelé a studenti,

předkládáme vám novinky v softwaru SOLIDWORKS 2022-23 pro nový školní rok. Níže najdete odkazy na pdf, kde stručně vyjmenováváme jednotlivá zlepšení a výhody a dále najdete celý playlist kanálu YouTube SolidVision, který se věnuje jednotlivým zlepšením a inovacím.

Na současném konkurenčním trhu se vašim studentům hodí každá výhoda, kterou mohou získat. Díky výkonu platformy 3DEXPERIENCE a softwaru SOLIDWORKS® si mohou osvojit potřebné techniky navrhování a konstruování, na nichž si mohou postavit úspěšnou kariéru.

Školy mají nyní k dispozici i platformu 3DEXPERIENCE, která možnosti softwaru SOLIDWORKS ještě více rozšiřuje. Platforma 3DEXPERIENCE zahrnuje aplikace, výukový obsah a komunity. Kombinace praktického softwaru SOLIDWORKS s prvotřídními aplikacemi připojenými k platformě 3DEXPERIENCE vám umožní přinést to nejlepší z technických oborů už do vaší příští hodiny!

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Education vaše studenty lépe připraví na skutečný svět díky výhodám platformy 3DEXPERIENCE, která je nyní plně integrovaná do rozhraní SOLIDWORKS: s připojeným cloudovým úložištěm, řízením životního cyklu výrobků (PLM) v reálném čase a společnou správou úkolů.

SOLIDWORKS 3D Designer for Education je portfolio cloudových aplikací pro navrhování výrobků na platformě 3DEXPERIENCE. Tyto integrované aplikace optimalizují spolupráci mezi vyučujícími a studenty, kterým umožňují připravit se na jejich pracovní zapojení v budoucnosti. 3D Designer vůbec poprvé přichází s 2D výkresy v cloudu! To umožňuje studentům a pedagogům definovat koncepty návrhů způsobem, který kombinuje intuitivní konstrukční dovednosti založené na modelech se známými 2D výkresy – dokonce i z Chromebooku!

Novinky SOLIDWORKS 2022-23 Top Ten

Playlist novinek SOLIDWORKS 2022-23

 

Komentáře k článku (0)