Prosadili jsme vylepšení do SOLIDWORKSu 2017

Vidíte, že to jde! I poměrně malá komunita uživatelů může být silná v celosvětovém měřítku a dokáže prosadit originální vylepšení pro snadnější práci v nejrozšířenějším CADu. Nápad Alt dočasně skryje plochu jsme společně prosadili na třetí místo v žebříčku SOLIDWORKS WORLD 2016 Top Ten List.

Dokázali jsme, že i Česká republika má silné komunitní zázemí. Každý rok mají uživatelé SOLIDWORKSu příležitost prosadit zajímavé nápady a náměty na vylepšení pro snadnější a příjemnější práci prostřednictvím anketního a diskusního fóra SOLIDWORKS Forums. Technická podpora společnosti SolidVision vloni na základě zpětné vazby uživatelů vytvořila zajímavý nápad, který pomůže rychleji vytvářet vazby. Ten se z téměř 600 podaných návrhů podařilo společnými silami prosadit na třetí místo.

O to víc bylo příjemnější sledovat oficiální vyhlášení výsledků, které proběhlo ve třetí den konference SOLIDWORKS WORLD 2016 v Dallasu:

 

Výsledné pořadí návrhů na vylepšení pro SOLIDWORKS 2017:

  1. Možnost přepínat uživatelské rozhraní mezi verzemi SOLIDWORKSu 2015 a 2016
  2. Export kusovníku s náhledy součástí
  3. Tlačítko Alt dočasně skryje plochu během vazbení
  4. Přesun skici ze sestavy do dílu
  5. Vymezovací rámeček pro díly a sestavy
  6. Podpora zaoblení a sražení pro vícetělové díly
  7. Automatizované přidání čar rozložení
  8. Použití koncových bodů skici v průvodci děr
  9. Automatický kusovník spojovacího materiálu pro velké sestavy
  10. Obnovení uživatelského rozhraní v eDrawings 2013

Jak by mohlo tlačítko Alt skrýt plochu během vazbení, se dozvíte v příspěvku Prosaďme si vylepšení do SOLIDWORKSu 2017. Budou-li nápady na vylepšení zařazeny do SOLIDWORKSu 2017, zjistíme na podzim, kdy bude uvolněna nová verze.

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama