Pozvánka: On-line Konference EDU již běží

Tradiční EDU Konference, kterou společnost SolidVision pořádá vždy na podzim v Brně pro pedagogy středních a vysokých škol, získala jinou podobu – je bezplatná pro studenty i pedagogy a díky on-line přenosu není kapacitně omezená.

„Okolnosti nás už od jara přiměly mnohem více podporovat školy on-line, proto jsme i EDU Konferenci pojali jako on-line událost“, říká EDU manažerka SolidVision, Vlasta Piskačová. „Rozhodli jsme se přizvat studenty a už dnes vidíme, že to byl skvělý nápad. Hlásí se nám stovky studentů“.

Program EDU Konference obsahuje celkem 13 různorodých a hodnotných příspěvků, které připravili specialisté pro SOLIDWORKS a SolidCAM, najdeme zde také zajímavosti z oblasti 3D skenování.

Cílem EDU Konference je podpořit pedagogy při jejich práci a studentům pomoci při studiu.

„Záměrně jsme volili i náročnější témata, jako je například ukázka simulací nebo vícekanálového obrábění“, říká Vlasta Piskačová, „učitelům a studentům chceme dát, kromě praktických návodů, také přehled. Chceme, aby získali širší představu o tom, co tyto softwary umí“.

Celý program EDU Konference je zpřístupněn až do páteční půlnoci. A tak si můžete vybrat a užít si přísun znalostí.

 

Program konference

Tip: Program konference s odkazy k on-line sledování je volně ke stažení.

 

Pondělí 23. listopadu 2020:

Vlasta Piskačová, EDU manažerka SolidVision

Jakými on-line akcemi podpoří letos SolidVision školy? Jak se k akcím připojit a využít je pro výuku

Petr Lstiburek, vedoucí oddělení CAD, SolidVision   

Jak funguje software Flow Simulation, který máte ve školní licenci? Uvidíte vytvoření simulace proudění vzduchu okolo letadel. Jak nastavit studii, číst výsledky a porovnat různé varianty.

 

Úterý 24. listopadu 2020:

Pavel Kala, CAD specialista, SolidVision

Jaké novinky najdete v aktuální EDU verzi SOLIDWORKS 2020-21 ?

Vojtěch Havlíček, vedoucí oddělení CAM, SolidVision

SolidCAM jde stále dopředu a proto je ideální si zopakovat, co zásadního přinesla aktuální verze

a hlavně čím nás chtějí vývojáři překvapit příští rok.

 

Středa 25. listopadu 2020:

Luboš Rokyta, CAD specialista, SolidVision

Tvořte v SOLIDWORKS správně a efektivně. Ukázky postupů budou zaměřeny na sestavu a také na plošný modelář, kterého se uživatelé často a zbytečně bojí. Uvidíte, jak získat reálný výstup pro 3D tisk.

Michal Rybníček, CAM specialista SolidVision

Víme, jak obohatit vaše dovednosti při programování za pomocí 2D a 3D operací. Koukněte se na nejzajímavější postupy z oblasti definice projektu, vhodného stylu výběru geometrie a nebo ideální simulování hotových operací.

Miloš Hrazdíra, Technický specialista, Dassault Systèmes CZ

Nezvyklý pohled na úpravy parametrického modelu pomocí funkce Rychlé 3D. Přípravu modelu spojíme s využitím instruktážní funkce Part Reviewer, která umožňuje přesně popsat postup modelování přímo v dílu SOLIDWORKS.

 

Čtvrtek 26. listopadu 2020:

Petr Šimíček, CAD specialista, SolidVision

Víte, které programy obsahuje vaše školní licence? Můžete vytvářet nejen 3D modely, ale také provádět simulace reálných zatížení, vytvářet fotorealistické výstupy nebo vytvářet návody. Využívejte licenci naplno.

Michal Rybníček, CAM specialista, SolidVision

Sice se to může zdát jako nedosažitelný vrchol v rámci dovedností u CAM obrábění, ale mrkněte, jak vám to dokáže SolidCAM usnadnit.

Jiří Šustal, technik 3D skenování, SolidVision

3D naskenováním objektu se nekončí. Právě naopak. Podívejte se, k jakým účelům se naskenovaná data nejčastěji používají a co vše obnáší jejich následné zpracování. 3D skenování jako takové, je

ve většině případů jen první krůček k dosažení cíle. Předvedeme vám, jak se s daty pracuje pro 3D tisk, reverzní inženýrství a při kontrole kvality

 

Pátek 27. listopadu 2020:

Václav Holeček, produktový manažer, SolidVision

Pomůžeme Vám s moderní výukou. Společnost SolidVision poskytuje školám technologie pro CNC obrábění a 3D tisk. Podívejte se, jak se nabídka vyvíjí a co můžeme vaší škole poskytnout dnes.

David Ondriska, obchodní konzultant 3D skenování, SolidVision

Podíváme se na konkrétní případy, jak se dá 3D skenování implementovat do školní výuky a jak pomáhá ve výzkumech či vývoji. Ukážeme si, jak jsme pomohli při vývoji studentské formule

Vojtěch Havlíček, vedoucí oddělení CAM, SolidVision

Podívejte se, jak vypadá vyladěné online školení, které Vám nabízíme. Není se čeho bát, jde to snadněji než si myslíte, rychle a efektivně.

 

Tip: Program konference s odkazy k on-line sledování je volně ke stažení.

Komentáře k článku (0)

Reklama

NABÍDKA PRÁCE

Reklama