Představujeme program konference 3DEXPERIENCE World 2023

Oficiální zahájení celosvětového setkání uživatelů SOLIDWORKSu se kvapem blíží. Letošní hybridní ročník se po třech letech odehraje v Nashvillu.

Pondělí ve znamení novinek

Vedení společnosti SOLIDWORKSu si po dvouroční přestávce slibuje od konference 3DEXPERIENCE WORLD hodně, proto bude pondělí ve znamení velkého vítání uživatelů. Na úvod se dozvíte o tom, jak produkty společnosti Dassault Systèmes pomáhají vylepšovat celý svět. Hovořit se bude zejména o udržitelnosti, cirkulární ekonomice, Smart produktech, technologiích a virtuální realitě, která umožňuje posouvat hranice představivosti.

Jamie Siminoff, celoživotní vynálezce a úspěšný podnikatel, vytvořil v roce 2011 při práci ve své garáži první Wi-Fi videozvonek na světě. Foto: Forbes.com

Z hlavních řečníků se na pódiu objeví Jamie Siminoff, generální ředitel, zakladatel a hlavní vynálezce společnosti Ring, prvního Wi-Fi videozvonku na světě. Na konferenci se podělí o svou cestu z garáže do důvěryhodné společnosti, která se zaměřuje na zabezpečení celé domácnosti. Na jeho proslov naváže Liv Boeree, astrofyzička, vědecká pracovnice a pokerová šampionka. Pondělí bude uzavřeno novou scénkou, kterou by si neměli účastníci konferenci nechat ujít. Co je tímto myšleno, zůstává zahaleno tajemstvím.

Od té doby, co Boeree vyměnila termodynamiku za plsť, získala titul na European Poker Tour (EPT) (stala se teprve třetí Britkou, které se to podařilo), podepsala sponzorskou smlouvu s největší světovou online pokerovou hernou PokerStars a vyhrála více než 2,3 milionu liber na výhrách. Zdroj: gq-magazine.co.uk/; Neil Stoddart

Budoucnost designu a simulace bez omezení

Uživatelé SOLIDWORKSu mohou využívat robustní portfolio inovací produktů 3DEXPERINCE Works různými způsoby. Na úterních General Sessions budou na třech po sobě jdoucích zasedáních představeny technologie, které řeší potřeby zákazníků dnes i v budoucnu. Těšit se můžete na případové studie skutečných zákazníků.

  • 9.00 – Budoucnost designu: Zástupci společnosti Dassault Systèmes SOLIDWORKS představí novinky týkající se nástrojů pro navrhování a spolupráci, které poskytují flexibilitu pro práci v jakémkoli prostředí – desktopovém, připojeném ke cloudu nebo čistě cloudovém. Seznámíte se se s řešeními, která vám pomohou vyvinout další skvělé a vysoce kvalitní produkty, jak je efektivně uvést na trh a zároveň splnit požadavky zákazníků.
  • 10.45 – Simulace bez omezení: Simulace v procesu vývoje produktů se stávají nepostradatelným pomocníkem při konstrukčním návrhu modelu. Komplexní simulační řešení, která mají k dispozici všichni konstruktéři a inženýři SOLIDWORKSu, řeší mnoho problémů v celém procesu vývoje výrobku.
  • 13.15 – Budoucnost vaší výroby: Panelová diskuze odborníků bude řešit rostoucí nedostatek technických dovedností a z toho plynoucí nedostatek pracovních sil. Vyslechněte si vyprávění samouka, uživatele SOLIDWORKSu, a jeho dcery o cestě jejich rodiny, která byla bez domova, k podnikatelskému úspěchu ve výrobě díky tomu, že se naučili vyrábět díly pro ostatní. Zjistěte, jak šedesátiletá výrobní společnost Behlen Manufacturing zavádí nové technologie a procesy – principy štíhlé výroby, inteligentní výrobu a přijetí virtuálního dvojčete – a dostává se tak do čela průmyslu 4.0.

Středeční odpolední diskuze

Závěrečné General Session se nově uskuteční ve středu 15. února 2023 až v odpoledních hodinách, od 13.15 hodin středoevropského času a zakončí tři dny plné nadšení, rozhovorů, spolupráce, případových studií, technických seancí a oslav s lidmi a podniky, které tvoří komunitu SOLIDWORKSu a platformy 3DEXPERIENCE Works.

Jako každé celosvětové setkání uživatelů budou konferenci doprovázet speciální akce. V Nashvillu je velmi oblíbená Broadway.

O ulici dále od Music City Centra se nachází slavná nashvillská Broadway, kde jsou desítky podniků, ze kterých je s trochou nadsázky neustále slyšet živá muzika. Foto: Marek Pagáč

Registrace běží

Pokud máte zájem o účast na konferenci, můžete se zúčastnit prezenční nebo virtuální formou. Virtuální forma je bezplatná, ale zahrnuje určitá omezení v přístupu na technické seance.

Pokud jste se ještě nezaregistrovali, máte stále čas! Elektronická přihláška již běží.

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama