Soutěž Modelování v SOLIDWORKS je úspěšně za námi!

Letos po zdlouhavé koronavirové přestávce proběhla soutěž Modelování v SOLIDWORKS 2022. Zúčastnilo se celkem 13 škol a 47 soutěžících. Kromě zajímavých cen letos všichni soutěžící obdrželi i certifikát.

Celkem čtyři modely, jeden výkres a práce na čas. Letos se 12. dubna v Hranicích na Moravě konala tradiční soutěž Modelování v SOLIDWORKS 2022. Za tým SolidVision (Pavel Kala, Petr Šimíček, Daniel Bureš, Vladimír Čech, David Ondriska, Václav Holeček a Michal Ševčík) děkujeme všem učitelům a studentům, kteří byli ochotni se vrátit z on-line do Live! prostředí, protože osobní setkání a sdílenou radost nelze nahradit virtuálním prostorem.

Tentokrát se na soutěži rovněž s učiteli a studenty rozloučil z pozice dlouholetého ředitele společnosti SolidVision, její spoluzakladatel Ing. Hynek Horák. Přejeme mu mnoho sil, radosti a štěstí do dalších aktivit v jeho životě.

Zvláštní poděkování patří pánům Petru Škrabalovi a Ing. Ivanu Doleželovi ze Střední průmyslové školy v Hranicích za výbornou spolupráci a pomoc při organizaci celé akce a také společnosti TON, a. s., která umožnila prohlídku svých výrobních prostor a představení práce se SOLIDWORKS učitelům ze zúčastněných středních škol.

Umístění žáků v soutěži zašleme individuálně v e-mailové podobě jednotlivým vyučujícím.

Modelování v SOLIDWORKS 2023 to jistí!

IMG_0367 IMG_0382 IMG_0574 IMG_6598IMG_0380 IMG_6612

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama