Reportáž: Veletrh obrábění CERATIZIT pro školy

Společnost SolidVision se letos aktivně podílela na Veletrhu obrábění CERATIZIT pro školy 2022 ve Velkém Meziříčí, a to jako jako hlavní partner společnosti CERATIZIT .

Společnost CERATIZIT Velké Meziříčí připravila  na čtvrtek 23. září ve spolupráci s oddělením pro podporu vzdělávání společnosti SolidVision Veletrh obrábění CERATIZIT pro školy 2022.  Byl to den nabitý programem pro studenty všech stupňů strojařských a technických škol. K vidění bylo pětiosé obrábění a iMachining SolidCAM na strojích HERMLE, Freeturn na stroji MAZAK, školní frézka SLV EDU SolidVision a mnoho dalšího. Smyslem tohoto veletrhu bylo studenty seznámit nejen se softwarovými nástroji pro modelování dílů a programování NC stojů, ale hlavně na praktických ukázkách na výrobních zařízeních špičkové úrovně ukázat možnosti použití těch správných nástrojů.

Společnost SolidVision tímto děkuje společnosti CERATIZIT Velké Meziříčí za možnost podílet se na informacemi a zkušenostmi nabitém dnu. O jeho úspěchu svědčí, že po skončení akce požádala řada zúčastněných škol o pokračování v příštím roce.

 

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama