SOLIDWORKS pro kutily za pár korun

Na virtuální konferenci 3DEXPERIENCE WORLD 2021 oznámil generální ředitel Dassault Systémes Gian Paolo Bassi, že firma nabídne SOLIDWORKS pro studenty a kutily se zajímavým cenovým zvýhodněním. 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Makers už je dostupný i v Česku.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Makers umožňuje přístup k platformě 3DEXPERIENCE, cloudovým aplikacím (přístup z webového prohlížeče) 3D Creator a 3D Sculptor a k 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS. Licence je dostupná pro kutily a osobní využití v podobě předplatného na 99 eur za rok (případně 9,99 eur měsíčně). Pokud přepočítáme částku podle aktuálního kurzu a přičteme DPH (20,79 eur), jedná se o necelých 3 tisíce korun za rok (případně 300 korun měsíčně).

3DEXPERIENCE for Makers si můžete předplatit na měsíc nebo rok. Zdroj: Dassault Systèmes

Platforma 3DEXPERIENCE všechny aplikace propojuje (je do ní napojen i samotný SolidWorks) a uživateli zajišťuje přístup k online komunitě ostatních uživatelů na celém světě, takže počítat můžete se spoustou návodů, s diskusními fóry nebo s online tržišti pro nabídku a poptávku souvisejících služeb.

Licenci můžete používat pro domácí, vývojové a komerční projekty. Jedinou podmínkou této licence je, že v případě komercializace nesmíte přesáhnout příjem 2000 eur za rok (cca 50 tisíc korun).

Podrobnější informace se dozvíte na oficiálním českém webu SOLIDWORKS for Makers.

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama