Klasické zobrazení

Blíží se konference a setkání uživatelů 3DEXPERIENCE World 2022

    / 12. 1. 2022
             
3DExperience World

Společnost Dassault Systèmes SOLIDWORKS pořádá již 24. ročník celosvětového setkání uživatelů. Po roční odmlce se letošní konference uskuteční v hybridní podobě: s fyzickou účastí i virtuálně.

Od neděle 6. února do středy 9. února 2022 se v Atlantě (Georgia) odehraje největší událost uživatelů SOLIDWORKSu a platformy 3DEXPERIENCE. Připraveno je přes 400 přednášek a hovořit se bude o inovacích, kolaboraci a zvyšování konkurenceschopnosti. Součástí bohatého programu bude soutěž Model Mania, představení novinek a vylepšení pro SOLIDWORKS 2023 a dozvíme se další novinky o vývoji nejpoužívanějšího konstrukčního CADu na světe. Samozřejmostí jsou případové studie, inspirace a motivace od klíčových řečníků a představitelů společnosti Dassault Systèmes.

Klíčové vlastnosti celosvětového setkání: učení, inovace, kolaborace a setkávání

Klíčové vlastnosti celosvětového setkání: učení, inovace, kolaborace a setkávání

Přestože je situace s pandemií COVID stále nevyzpytatelná, bude mít redakce portálu Mujsoliworks.cz na místě přímo v centru dění svého zástupe. Zajímavosti a novinky budeme reportovat přímo z Georgia World Congress Center.

Upoutávka na celosvětové setkání uživatelů:

Účast na virtuální konferenci a přednáškách je bezplatná. Registrace již běží na portálu 3dexperienceworld.com, kde je dostupná i podrobná agenda události.

Líbil se vám tento článek?
ANO (0) Udělit kladný hlasUdělit záporný hlas NE (0)
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 0 )

    Přidejte komentář

    Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
    Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte