Téma: Nahled modelu v pruzkumniku - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

14. 8. 2014 v 5:41

Nahled modelu v pruzkumniku #52392

tomatom
Účastník
63 příspěvků

Zdravim
nevi nekdo jak docilit konkretniho natoceni modelu aby si ulozil pomocny nahled ktery se zobrazuje v pruzkumniku???

pripada mi ze se model zobrazuje dle pomocnych pohledu a to IZOMETRICKY ale tento pohled nelze smazat (je systemovy) takze nevim jak ho nahradit….

18. 9. 2014 v 21:13

Re:Re: Nahled modelu v pruzkumniku #55612

Mildo
Účastník
126 příspěvků

… toto sa stava, ked ti nesedia roviny, tzv modelujes hore nohami, pripadne od buka do buka.
– nastav si sipkami kolmy pohlad ktory Ti vyhovuje ako predny
– stlac medzernik
– Klik č.1
– Klik č.2
a potvrď

19. 9. 2014 v 11:25

Re:Re: Nahled modelu v pruzkumniku #55613

QBczech
Účastník
294 příspěvků

Máš pravdu. Standardně se v průzkumníku zobrazuje náhled modelu v izometrickém pohledu a zoom na všechno. Tuhle volbu můžeš potlačit. dělá se to v Menu→Nástroje→Možnosti..→Vlastnosti dokumentu→Kvalita zobrazení. Je tam zatržítko „Pro náhled použít izometrický pohled a zoom na všechno“, tak ho vyčisti. Od teď se ti v náhledu bude model zobrazovat, tak jak ho naposledy uložíš. Pozor abys moc pohled moc neoddálil, pak v náhledu neuvidíš nic 😀

PS: Nastavení ovlivní jen ten konkrétní model. Pokud jich budeš chtít takto nastavit víc, tak každý zvlášť. Nebo si pro budoucí tvorbu přeulož šablonu.

23. 10. 2014 v 11:57

Re:Re: Nahled modelu v pruzkumniku #55614

tomatom
Účastník
63 příspěvků

QBczech dekuji totok mi vyhovuje

Mildo dik ale totok jsem nemyslel ale tez zajimave jsem se uplne lekl kdyz se mi vsechny pohledy preorientovali

24. 10. 2014 v 7:14

Re:Re: Nahled modelu v pruzkumniku #55615

QBczech
Účastník
294 příspěvků

Není zač Tomatom 😉

Odpověď na téma

Reklama

Reklama