Kde si studenti a učitelé mohou stáhnout SOLIDWORKS?

Jste studentem nebo pedagogem a chcete si stáhnout SOLIDWORKS na doma? Poradíme vám, odkud si můžete legálně stáhnout SOLIDWORKS Standard nebo kdo vám poskytne licenční číslo pro SOLIDWORKS Premium.

SOLIDWORKS Standard na doma

Jakýkoliv student, i když jeho škola zatím nemá SOLIDWORKS nebo jej nemá s platnou údržbou, si může vyžádat SOLIDWORKS Student Design Kit. Jedná se o licenci SOLIDWORKS Standard a její platnost je jeden rok. Tato licence je ke stažení ze stránky SOLIDWORKS SDK. Stačí vyplnit kontaktní údaje, e-mail název školy a vybrat, zda jsi student nebo pedagog.

Zpracovat domácí úkoly, maturitní nebo semestrální úlohy můžete v SOLIDWORKSu zpracovat i doma
SOLIDWORKS SDK využijete doma třeba pro zpracování maturitních prací a semestrálních úloh

 

SOLIDWORKS Premium na doma

Pro ty, kteří jsou studentem nebo pedagogem na škole s předplacenou údržbou, si mohou doma nainstalovat SOLIDWORKS Premium. Jedná se o druhé sériové číslo ke školní licenci s předplacenou údržbou, které se každý rok se obměňuje. Licence SOLIDWORKS Premium obsahuje produkty SOLIDWORKS Simulation, SOLIDWORKS Composer, SOLIDWORKS Electrical aj. Dostupná je jeden rok a každá škola s předplacenou údržbou má k dispozici takový počet licencí, jaký má počet licencí ve školní síti. Důležitou poznámkou je, že tuto licenci SOLIDWORKSu poskytuje studentům (pedagogům) škola.

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama