Pozvánka: Blíží se podzimní EDU Konference 2018

Tradiční konference pro pedagogy se kvapem blíží. I tentokrát si pro vás EDU manažerka Vlasta Piskočová připravila zajímavý program. Registrace již běží.

Dvoudenní listopadová konference se koná 1. a 2. listopadu 2018 v brněnském hotelu EFI. První den se prezentující zaměří na novinky v aktuální EDU verzi SOLIDWORKSu, obsah školní licence, ukázkové postupy modelování, webináře a ročníkové práce a soutěže. Odpolední část prvního dne se bude věnovat možnostem tvorby návodů v SOLIDWORKS Composeru, využití 3D tisku, PCB a produktu pro navrhování elektronických schémat v SOLIDWORKS Electrical. Pestrý program završí exkurze v pivovaru Starobrno.

Druhý den bude zajímavý pro CNC programátory a uživatelé 3D tisku. Dozvíte se, co je nového v SolidCAMu 2018 a živé budou představeny tipy a triky SolidCAM. Praktickou ukázku představí konstruktéři z Laboratoře aditivní výroby z VŠB-TU Ostrava. Prezentace se bude věnovat modernímu pojetí designu s využitím topologické optimalizace a jak lze konstruovat bionické konstrukce. Závěr konference se bude věnovat CNC stroji SLV EDU a jeho využití ve výuce, 3D skenování, reverznímu inženýrství a 3D tisku.

Přihlásit se můžete prostřednictvím elektronické přihlášky nejpozději do 26. října 2018. Program konference je dostupný on-line.

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama