Pozvánka: Novinky v SOLIDWORKSu 2022

Společnost SolidVision pořádá semináře zaměřené na novinky v SOLIDWORKSu 2022. Prezentace se uskuteční ve čtyřech termínech. On-line registrace již běží.

Několik zajímavých novinek, které se mohou objevit v SOLIDWORKSu 2022, jsme vám představili po ukončení konference 3DEXPERIENCE World, která se letos uskutečnila on-line. Čtveřice seminářů pořádaných společností SolidVision se zaměří na podrobnější popis novinek včetně praktických ukázek a využití při konstrukci modelů dílů, sestav a výkresů. Novinky se budou týkat nejen SOLIDWORKSu, ale i dalších vybraných produktů, kterými jsou SOLIDWORKS Simulation, SOLIDWORKS Electrical, SOLIDWORKS MBS a další.

Zaregistrovaní uživatelé mají možnost hlasováním ovlivnit výběr technických tipů, které budou na workshopu ukázány. V nabídce pro vás máme 10 témat, 4 nejžádanější představíme.

Semináře se uskuteční:

Prezentace účastníků na seminářích začínají vždy od 9 hodin a oficiální zahájení je od 9.30. Plánovaný konec semináře je v 14.30. Registrace na roadshow je dostupná prostřednictvím elektronického formuláře.

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama