Klasické zobrazení

Označení vyřešeného tématu ve fóru – novinky v Mujsolidworks.cz

    / 21. 5. 2019
             
mswx-tema

Aktuální upgrade našeho webu přinesl velkou řadu drobných vylepšení, která zpříjemní jeho každodenní používání. Následující řádky vám odhalí, co nového vám umožní funkce pro „vyřešení“ tématu v diskusním fóru.

Fórum prošlo decentním redesignem, který jej celkově zpřehlednil. Chronologicky řazená témata a příspěvky jsou odlišeny střídáním dvou odstínů šedé, ke kterým přibyla zelená barva, označující vyřešené téma. Díky této funkci rychle najdete relevantní odpověď na položenou otázku, aniž byste se museli brodit všemi příspěvky v daném tématu.

vyreseno-3

Vyřešené téma má zelený podkres a před titulkem ikonu se znakem zatržítka – takto se projevuje napříč celým webem, včetně úvodní stránky webu.

vyreseno-2

 

Aby bylo téma takto zvýrazněno, musí jej samozřejmě nejprve někdo jako vyřešené označit. Může to být autor původní otázky nebo administrátor, usoudí-li, že se dočkal uspokojivé odpovědi. Najdete-li odpověď, která stojí za zvýraznění, klikněte v její nabídce možností na odkaz Vyřešeno. A také naopak – jestliže byla dříve označena nějaká odpověď jako řešení, můžete toto zvýraznění odebrat odkazem Nevyřešeno a následně například zvýraznit odpověď jinou.

 

vyreseno-1

Líbil se vám tento článek?
ANO (5) Udělit kladný hlasUdělit záporný hlas NE (0)
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 0 )

    Přidejte komentář

    Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
    Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte