Školní CNC stroj s nejnovější řídicí jednotkou

Díky intenzivnímu úsilí vývoje společnosti SolidVision a její spolupráci se Siemensem představujeme pětiosý vzdělávací CNC stroj s řídicí jednotkou Sinumerik ONE.

Jsme SolidVision, největší česká společnost zabývající se prodejem SOLIDWORKS/SolidCAM. S velikostí často přichází i zodpovědnost. Tentokrát je to péče o oblast vzdělávání. Jsme tedy společností, která se stará o stovky technických škol, které tento software používají.

Víme, že implementace CAD softwaru do škol je snadná – téměř stejně snadná, jako je obtížná implementace CAM softwaru. CAM vyžaduje skutečný výstup, skutečné programování, skutečné řezání, skutečné díly, které můžete vzít do rukou a užívat si je. Potřebujete ale CNC stroj.

Typický výrobní CNC stroj je velký, hlučný, drahý. Stolní stroje jsou pomalé, slabé a nemají skutečnou funkčnost. Řešení?

CNC EDU 3osé nebo 5osé od společnosti SolidVision. Vyvinuli jsme je právě pro vás, pro vzdělávání bez kompromisů. Originální návrh provedl zkušený konstruktér CNC strojů při zohlednění všech parametrů, které jsme shromáždili při brainstormingu. CNC EDU je lehký, je rychlý, je krásný. Umožňuje až pětiosé souběžné frézování. Chybělo jediné – skutečně výkonný řídicí systém, který dokáže vykonávat všechny pokročilé funkce v 5 osách a je uznávaný v oboru.

A tady vstupuje do hry společnost Siemens. Díky intenzivnímu, synchronizovanému úsilí vám můžeme představit „nejvýkonnější vzdělávací 5osý stroj“ na trhu s nejnovější řídicí jednotkou Sinumerik ONE!

Vaše CNC vzdělávání už nikdy nebude stejné. Vaše díly budou úhledné a budou hotové rychleji, než jste si kdy dokázali představit. Obsluha je velmi snadná, levná a bezpečná. Viditelnost procesu je skvělá. Chcete si vyrobit skutečnou turbínku? CNC EDU vás bude bavit.

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama