Spouštíme ostrou verzi webu Mujsolidworks.cz!

A je to tady. Čeští uživatelé SOLIDWORKS mají k dispozici web, jehož obdobu byste těžko hledali kdekoliv na světě.

Od nejzajímavějších aktualit a osvěty v podobě praktických tipů a návodů od redaktorů časopisu Konstruktér, přes hojně navštěvované fórum, jištěné certifikovanými pracovníky technické podpory z firmy SolidVision, po systém nabídek práce – to vše jsou nástroje, které nyní mají všichni čeští uživatelé softwaru SOLIDWORKS k dispozici.

Ačkoliv se Mujsolidworks.cz právě teď zbavil označení „beta“, již nyní jej navštěvují měsíčně řádově tisíce uživatelů a po sloučení s databází diskusního webu solidworksforum.svobodne.net, jež proběhlo právě v těchto dnech, se jeho komunita ještě výrazně rozšíří.

Než se sami vrhnete do objevování všeho, co jsme pro vás na Mujsolidworks.cz připravili, dovolíme si trošku vás navést do jeho hlavních zákoutí:

  • Na Mujsolidworks.cz nemusíte být jen pasivním návštěvníkem! Každý si zde může zdarma vytvořit svůj vlastní uživatelský profil, který je integrován do celého webu – ať už v rámci diskusních fór nebo třeba při vkládání komentářů ke článkům.
  • V uživatelském profilu si můžete nastavit profilový obrázek, a také informace třeba o tom, jakou verzi SOLIDWORKS používáte. Profil je místo, kde si budete nastavovat heslo a odkud můžete posílat soukromé zprávy dalším uživatelům. Najdete v něm přehled diskusních fór, do kterých jste přispěli, nebo která jste si oblíbili, a také jejich správu.
  • Způsob fungování diskusních fór jsme se snažili maximálně přiblížit tomu, nač mohou být zvyklí dřívější uživatelé webu solidworksforum.svobodne.net. Najdete v nich vše podstatné, co potřebujete pro komunikaci s ostatními uživateli. Jediné, co ještě musíme dotáhnout do ideální podoby, je zobrazování obrázků ve fórech, která byla migrována ze zmíněného webu. V prvních dnech po migraci prosíme o shovívavost – obrázky se budou dočasně zobrazovat pouze jako přílohy a pro jejich zobrazení si budete muset kliknout na odkaz. U nově vytvářených fór a témat však již nyní vše funguje, jak bývá zvykem.
  • Sekce pracovních nabídek umožňuje nejen vyhledávat inzeráty, ale také je zadávat. Upozorňujeme, že pro možnost zadávat na náš web pracovní inzerci je nutné vytvořit si speciální účet zadavatele do administrace inzerátů na http://prace.mujsolidworks.cz.

Mujsolidworks.cz do dnešních dnů absorboval nemalé úsilí našich kodérů a programátorů. Přestože právě nyní „slavíme“ jeho oficiální spuštění, vývoj samozřejmě pokračuje dál. Veškeré vaše náměty, připomínky nebo kritiku k tomuto webu prosím směřujte na email beta@solidvision.cz. Nedokážeme každému hned na jeho zprávu reagovat, nicméně všem získaným poznatkům se budeme při dalším zdokonalování Mujsolidworks.cz věnovat.

Děkujeme za vaši přízeň!

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama