Klasické zobrazení

Výsledky autorské soutěže ze SolidDays 2015

    / 21. 6. 2015
                
1-SolidWorks-SolidDays-2015-autorska-soutez-vysledky

Na uživatelském setkání SolidDays 2015 proběhla tvůrčí autorská soutěž. Přečtěte si nejzajímavější úvahy od uživatelů na téma Co pro mě znamená SOLIDWORKS. 

Do soutěže jste během uživatelského setkání zaslali celkem 13 příspěvků. Vybrali jsme tři nejzajímavější úvahy:


V dnešní uspěchané a technicky vyspělé době je důležité vyvarovat se omylům a přešlapům. Každý takový si totiž s sebou nese následky. Ať už v podobě ztráty času, úsilí či peněz. Pro mě jako konstruktéra to znamená takovýmto pochybením zamezit a čelit. Řešením se v mém případě stal SOLIDWORKS, jehož možnosti mi dodávají přesnost, volnost a přehled. A to jsou jedny z důležitých vlastností v oboru strojírenství. Nikdo není neomylný a dokonalý, ale společně se SOLIDWORKSem můžeme danou technickou problematiku zvládnout snadno a rychle.

– Jan Horníček


Výčet toho, čím je pro mě SOLIDWORKS, by byl určitě dlouhý. Zvlášť, pokud bych si každý den zaznamenal jednu poznámku k tomuto konstrukčnímu programu. Je pro mě něčím, na co se dovedu dívat téměř každý den. Od rána až do brzkého – a někdy i pozdního odpoledne. Je pro mě uživatelsky příjemný, ale někdy se u něj rozčílím. Je pro mě softwarem, u kterého, i když jsem naštvaný, hledám východisko a řešení problému. Je pro mě softwarem, který mě čas od času překvapí něčím příjemným. Je pro mě jedním z důvodů, proč mě moje práce baví.

– Antonín Dorazil


Od útlého věku miluji strojařinu. Je snad tou nejméně bolestivou volbou, jak podstoupit přerod z hrajícího si dítěte v muže, kterému je i nadále umožněno dávat reálnou podobu a funkci svým nespoutaným myšlenkám. SOLIDWORKS je mi na této cestě skvělým společníkem. Obecně nabízí v mládí nepoznaný stav věci, a to ten virtuální – něco mezi nápadem a skutečným předmětem. Zejména v tom spočívá kouzlo dnešních CAD nástrojů, které se i přes každodenní používání jen těžko omrzí. SOLIDWORKS je navíc kvalitní a čistý nástroj, který uživateli nabízí možnost si hrát – pardon – pracovat, a to rychle, efektivně a s minimem zbytečných chyb, což jsou vlastnosti, které dnešní svět dospělých nesmlouvavě vyžaduje. A tak dál, jen dál, jeho vývojáři, neb ani s každou novou aktualizací či vydáním naše dětské duše nestárnou. Jsou stále stejné, s každou správně složenou stavebnicí, s každou správně uloženou hřídelí.

– Jiří Hvězda


 

Líbil se vám tento článek?
ANO (0) Udělit kladný hlasUdělit záporný hlas NE (0)
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 0 )

    Přidejte komentář

    Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
    Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte