Hlasujte pro Top Ten vylepšení SOLIDWORKSu 2024

Od pátku 6. ledna běží hlasování Top Ten nápadů, kde uživatelé SOLIDWORKSu přihlásili nápady na vylepšení budoucí verze SOLIDWORKSu 2024. Hlasování běží do pátku 27. ledna 2023.

Každý rok mohou uživatelé SOLIDWORKSu prosadit zajímavé nápady pro snadnější a příjemnější práci v SOLIDWORKSu. Dosud uživatelé podávali náměty na nové funkce nebo vylepšení, které je již uzavřeno. Vývojové oddělení SOLIDWORKSu provedlo selekci přihlášených nápadů a spustilo anketní diskusní fórum The Top Ten List – 3DEXPERIENCE World 2023 3D Swym Community. Pokud chcete podpořit některý z vybraných nápadů na vylepšení SOLIDWORKSu 2024, pak se pak se přihlaste do diskusního fóra.

Nápady, které vybralo vývojové oddělení SOLIDWORKSu, se týkají produktů:

Deset nejlépe hodnocených nápadů bude prezentováno na celosvětovém setkání uživatelů 3DEXPERIENCE World 2023 v Nashvillu, které proběhne i virtuálně.

Tip: Zavzpomínejte, jak jsme společně prosadili český nápad Alt dočasně skryje plochu do SOLIDWORKSu.

 

3DEXPERIENCE World 2023

3DEXPERIENCE World celosvětově sdružuje komunitu konstruktérů, inženýrů, podnikatelů a vedoucích pracovníků firem, kteří se učí, zapojují, sdílejí znalosti a podporují inovace v oblasti portfolia 3DEXPERIENCE Works a ekosystému SOLIDWORKS. Letošní ročník se po dvou letech vrací do Nashvillu, kde se celá událost odehraje od 12. do 15. února. Událost bude probíhat prezenční a virtuální formou. Pokud máte zájem o účast na setkání uživatelů, ať už prezenčně nebo virtuálně, stále je čas se zaregistrovat!

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama