Práce s novým textovým editorem – novinky na Mujsolidworks.cz

Pokud patříte k aktivním uživatelům fóra, nemohla vám uniknout změna editoru, přes který vkládáte vaše příspěvky. Nový textový editor je vizuálně jednodušší, ačkoliv obsahuje všechny funkce potřebné pro vkládání a formátování obsahu do fóra.

Při jeho používání by vás nemělo nic zaskočit, jediná zásadnější koncepční změna se týká vkládání obrázků přímo do textu příspěvku, které je nyní řešeno pohodlně ikonou obrázku na konci nabídky editačních nástrojů.

editor

Prostřednictvím dialogu Vložit obrázek nahrajete obrázek buď zadáním URL odkazu na obrázek nahraný na jiném serveru, případně kliknutím na tlačítko Vybrat soubor, máte-li soubor přímo k dispozici.

editor-obrazek

Změny se dotkly i způsobu nahrávání příloh k vašim příspěvkům. Pro přidání přílohy ve spodní části editoru kliknete na tlačítko + Přidat přílohu a následně vyberete a nahrajete potřebný soubor z vašeho počítače. Stejným postupem můžete přidat i několik příloh za sebou.

editor-pridat-prilohu

Ať už budete chtít z jakéhokoliv důvodu některou z dříve nahraných příloh odstranit, nemusíte kvůli tomu mazat celý váš příspěvek. Vybranou přílohu z již vydaného příspěvku odstraníte odkazem smazat.

editor-priloha-smazat

 

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama