Klasické zobrazení

Pozvánka: Testování výrobků pomocí výpočetních simulací

    / 28. 9. 2021
             
20-ucime-se-solidworks-navod-postup-tutorial-simulation

Zajímá vás, jak pomocí osvědčených metod ověřit záměr návrhu? Pak by vám neměl uniknout webinář zaměřený na výpočty a simulace.

V pondělí 4. října 2021 se od 10 hodin koná bezplatná on-line prezentace, která se zaměří na simulace v SOLIDWORKSu od počáteční fáze až po náhradu fyzického testování. V rámci webináře budou představeny příklady využití výpočtů jako pevnostních analýz, tak analýz proudění. Stručně se seznámíte s portfoliem vyspělých výpočetních nástrojů nové dostupných na platformě 3DExperience. Seminář bude trvat 22 minut.

Obsah semináře:

  • příklady pevnostní analýzy (pevnost, únava) v SOLIDWORKS Simulation,
  • příklad analýzy proudění pomocí SOLIDWORKS Flow Simulation,
  • přehled simulačních aplikací multifyzikálních jevů a velký výpočetní výkon platformy 3DEXPERIENCE pro využití v konstrukční praxi i na specializovaném pracovišti výpočtáře.

Seminář povede Miloš Hrazdíra, Industry Process Consultant, SOLIDWORKS.

Pokud vás obsah webináře zaujal, a víte že v uvedeném termínu se nebudete moci zúčastnit, přesto se zaregistrujte prostřednictvím elektronického formuláře. Po odvysílání webináře automaticky dostane email s odkazem na záznam a použité materiály. Webinář je bezplatný, po skončení bude prostor pro vaše dotazy.

Líbil se vám tento článek?
ANO (1) Udělit kladný hlasUdělit záporný hlas NE (1)
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 0 )

Přidejte komentář

Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte