Klasické zobrazení

Seriál: Učíme se SOLIDWORKS krok za krokem

    / 19. 1. 2021
             
1-Dassault-Systemes-SolidWorks-World-2016-Texas-dallas-konference-setkani-skoleni-modelovani-pocitac-nahledovy-obrazek-preview-vyber-25-1750x433

Práce v SOLIDWORKSu vyžaduje určitou míru znalostí, aby byla vaše práce rychlá, efektivní, kreativní a aby vás hlavně bavila. Připravili jsme pro vás seriál Učíme se SOLIDWORK krok za krokem, který obsahuje zajímavé tipy, triky a návody. Seriál doplňuje celobarevnou Učebnici SOLIDWORKS, která má mezi uživateli velmi zajímavý ohlas.

Začínáte v SOLIDWORKSu nebo máte základní znalosti a chcete se dále sebevzdělávat? Právě pro vás jsme připravili tento seriál, ve kterém se dozvíte celou řadu zajímavých tipů a triků, které možná ještě neznáte a ani jste nevěděli, že jsou v SOLIDWORKSu dostupné.

Díky rozsáhlejším znalostem získáte zajímavé a tvůrčí myšlení pro práci v profesionálním a ve světě nejpoužívanějším CAD softwaru. Modelování se tak stane zábavou a současně se bude rozvíjet vaše kreativní myšlení. Vždyť budoucnost se skrývá v kreativním myšlení.

Seriál je založený na rozcestníku nejčastěji vyhledávaných výrazů a stane se tak pro vás rychlým pomocníkem, pokud si nebudete vědět rady s použitím příkazů nebo funkcí při modelování součástí, sestav, výkresů, plechových dílů, svařenců a tvorbě simulací, animací, vizualizací a ověřování návrhů analýzami.

Tip: Výzva pro uživatele SOLIDWORKSu. Pokud byste uvítali podrobnější popis a využití příkazu nebo funkce, který jsme nezařadili do našeho rozcestníku, neváhejte napsat vaše tipy do komentáře k článku. Zpětná vazba je pro nás důležitá.

 

Rozcestník seriálu:

 

Tip: Pokud jste úplný začátečník a chcete se naučit pracovat v SOLIDWORKSu krok za krokem, včetně pokročilejší práce pro tvorbu výkresů, správu dokumentace, tvorbu plechových dílů, svařenců, povrchových modelů a základy pevnostních výpočtů, doporučujeme vám celobarevnou Učebnici SOLIDWORKS.

UCE-SW2020-750x300

Líbil se vám tento článek?
ANO (7) Udělit kladný hlasUdělit záporný hlas NE (0)
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 0 )

    Přidejte komentář

    Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
    Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte